ГІДИ

Три маршрути Воздвиженкою: променад, навчання, шопінг

Пейзажна алея — Андріївський узвіз — Воздвиженка. Здавалося б, чудовий туристичний маршрут, приїжджають гості з інших країн та міст — знаєш, як показати Київ!
Однак для мешканців міста цей туристичний трикутник — місце сили: тут сконцентровано скільки красивих місць та подій, що годі й обійти за один день. А ми й не поспішаємо. У нас для читачів Гастровоздвиженки є три чудових маршрути одного вечора. Поїхали!

Маршрут №1 — для тих, хто любить піші прогулянки

Пейзажна алея — Гончарі — Карась Галерея — Канапа — Маєток Трубецьких

Починаємо від Великої Житомирської вулиці — крізь Пейзажну алею та наймістичніші київські краєвиди ever. Далі новими сходами прямуємо до урочища Гончарі-Кожум’яки — і пряничною Гончарною вулицею виходимо на Воздвиженську.

Фото: kievcity.gov.ua

Фото: kievcity.gov.ua

Звідси — на Андріївський узвіз, де Галерея Карась, наприклад. Буквально на днях тут відкрилась виставка молодих художниць Крістіни Ярош та Анни Ходькової «Гра почалась» — така смілива і віртуозна серія офортів на тему… дитячих ритуалів урбаністичних ігор.

Фото: Facebook

Фото: Facebook

Фото: Facebook

А далі заглянемо до «Канапи» на фестиваль білого карпатського трюфеля. Наприклад, фуагра, маринована у білому вині з желе із яблучного квасу з грушево-маковим лекваром, підсмаженою здобою та трюфелем — 129 гривень. Вареники з картоплею, грибами, фермерською сметаною та білим трюфелем — 98 гривень. А дивне морозиво з фуагра та білим трюфелем — 49 гривень. До білого трюфеля ідеально пасує легке біле вино накштал шаблі або рислінгу. Якщо зупинитесь на пляшці рислінгу з виноробні князя Трубецького, не оминіть колишній маєток князів Трубецьких на Володимирській, 3.

Забронювати столик в «Канапі»: 068 044 3050

Фото: Канапа

Фото: Канапа

Маршрут №2 — для тих, хто любить вчитися

Канапка-бар — Bazilik — Projector — Botan — Любчик

Від Андріївської церкви — вниз по узвозу. Щоб гуляти було веселіше, заглянемо до Канапка-бару: тут можна прихопити з собою сидр або вино по 39 гривень і всілякі класні канапки: сендвіч з тунцем чи пастрамі, пінцу з чотирма сирами, Surf&Turf бургер чи навіть київський тортик за 69 гривень. І ще устричок! Чекаємо не більше 7 хвилин, забираємо все з собою і спускаємось на Воздвиженку.

Фото: Facebook

Фото: Facebook

В Bazilik завжди море цікавих лекцій про SMM-стратегію, копірайтинг та креативне мислення. А 25 липня Аврора Огородник розповість про комунікації в гастро-бізнесі.

Фото: Facebook

Фото: Facebook

Projector вже давно — справжнє ком’юніті дизайнерів, розробників та стратегів. Тут — і воркшопи «Анімований портрет за вікенд» (21-22 липня), і робота з opinion leaders (23 липня), і smart TV, і некомерційне колажування. Всі лекції тут.

Фото: Facebook

Фото: Facebook

Далі можна вимкнути звук на смартфоні і зайти в Botan за тишею і кавою. Просто почитати щось чудове або послухати лекцію: хоч про вміння впливати на систему цінностей від Дмитра Вольфа (19 липня), хоч про скандальну літературу від Богдани Романцової (27 липня).

Фото: Facebook

Фото: Facebook

А тепер можна повечеряти. Якщо до Одеси найближчим часом ніяк, не переймайтесь — своя Одеса є у Воздвиженки. Це «Любчик». Без моря, правда, зате з фонтаном, свіжою чорноморською рибкою, раками та мідіями. Шукайте характерний одеський дворик в будинку на Воздвиженській, 10Б і ні в чому собі не відмовляйте!

Фото: Любчик

Фото: Любчик

Маршрут №3 — для тих, хто шукає нову сукню

Кожум’яцька & Воздвиженська

Воздвиженка створена для шопінгу. Попри шалену кількість офісів, шоурумів та галерей, тут завжди надзвичайно тихо. Може тому, що діти зазвичай відриваються в креативному просторі BABYROCK, поки батьки ходять по магазинах чи відпочивають за келихом просеко у Рыбаlove?

Отож, план шопінгу такий:
W8Less на Кожум’яцькій, 16А — шоурум українського бренду чоловічого й жіночого одягу, заснований Анею та Данею Шаш.

Фото: w8less.com.ua

Фото: w8less.com.ua

Osobnyak на Кожум’яцькій, 18Б — 35 українських брендів та чотири поверхи одягу, взуття, косметики, товарів для дітей, а також демократична кав’ярня Spovidal’nya, салон краси та архітектурне бюро.

Фото: Facebook

Фото: Facebook

parfum büro на Кожум’яцькій, 12Г — галерея вишуканих парфумів.

Фото: Facebook

Фото: Facebook

Kristal Room на Воздвиженській, 48 — магазин дизайнерського одягу та аксесуарів, які можна придбати або взяти напрокат. Тут же знаходиться салон краси, а за бажанням можна скористатися послугами стиліста або замовити фотосесію.

Фото: Facebook

Фото: Facebook

Wardrobe. Selected Clothes на Воздвиженській, 9-19 — магазин дизайнерського одягу

Фото: Facebook

Фото: Facebook

BOBKOVA на Воздвиженській, 9-19 — шоурум бренду Христини Бобкової.

 

Фото: Facebook

Фото: Facebook

А які ваші улюблені місця на Воздвиженці?
Пишіть нам на Facebook!

А якщо у вас є власний офіс/галерея/шоурум/салон/ресторан на Воздвиженці, клацайте на жовту кнопку праворуч вгорі — давайте дружити!

 

Ще багато цікавого:

Please create a form with contact 7 or Ninja form and add.

Theme Settings > General > Contact Form Modal Settings