ГІДИ

Час обіду: ланчі на Воздвиженці

Добре їсти добре. В цій простій формулі – ключ до гарного настрою та високої продуктивності. Врешті-решт, найкращі ідеї приходять після смачного обіду. Тож ми зібрали найцікавіші ланч-пропозиції від ресторанів та Воздвиженці. Одеська кухня, азійські та закарпатські спеціалітети, страви з делікатесних морепродуктів – все це є. І за дуже прийнятними цінами.

Ланчі від одеського ресторану «Любчик»

Коли: щодня з 12:00 до 16:00
Ціна: 109 гривень
Що входить: 2 страви  + напій
Адреса: Воздвиженська, 10Б

Ідеальний варіант для тих, хто полюбляє одеську кухню. Казанки мідій та кебаби, олів’є та вінегрети, смажена рибка та котлетки «як у мами» — ось все це тут подають на ланчі.

Кілька варіантів ланчу: вінегрет з опеньками, люля-кебаб з баранини, цитрусовий лимонад або борщ український, олів’є з язиком та узвар. І ще, наприклад, запечена скумбрія, смажені гриби з травами та лимонад.

Щоденне меню обідів можна знайти тут.

Делікатесні морепродукти в Crabs Burger та РИБАLOVE

Коли: щодня з 12:00 до 16:00
Ціна: 139 гривень
Що входить: 2 страви + свіжоспечений хліб + напій
Адреса: Воздвиженська, 21-23

Суп з крабом, бургер з мармуровою яловичино та креветками, філе тунця та чорні спагетті з мідіям – на обід? А чом би й ні. Тим паче, що сет делікатесних страв коштує менше 5 доларів.

Кілька варіантів ланчу: тартар з тунця з мусом з авокадо, чорні спагеті з креветками та мідіями у вершково-трюфельному соусі, свіжоспечений хліб та ягідний компот; суп-біск з м‘ясом королівського краба, даблчізбургер з картоплею фрі та салатом, Coca-Сola. Тартар з тунця з мусом з авокадо, півкіло мідій у винно-часниковому соусі з картоплею фрі та салатом, свіжоспечений хліб та цитрусовий лимонад.

Щоденне меню обідів можна знайти тут.

Закарпатська кухня від «Кіфлика»

Коли: щодня з 12:00 до 15:00
Ціна: 110 гривень
Що входить: 2 страви + узвар
Адреса: Кожум’яцька, 10А

Улюблений ресторан закарпатської кухні змінив кілька локацій і, нарешті, оселився на Воздвиженці. І тут також подають ситні обіди.

Кілька варіантів ланчу: бограч та палинята у вершковому соусі з беконом та українським фермерським пармезаном, узвар; фірмовий цибулевий крем-суп, крумпельки (картопля) з беконом та узвар.

Азійські обіди від Maisatai.bar

Коли: щодня з 12:00 до 15:00
Ціна: 139 гривень
Що входить: 2 страви + напій
Адреса: Воздвиженська, 51

Азійський варіант набору «перше, друге і компот». Обіцяють 5 варіантів сетів з раменом, сатаями, каррі. І наголошують, що не забули також про вегетаріанські варіанти.

Ще багато цікавого:

Please create a form with contact 7 or Ninja form and add.

Theme Settings > General > Contact Form Modal Settings